
Mi és a FIÚK - Sosem írnánk direkt rádiós slágereket - Vencel egészen kellemetlen - Smalltalk S02E11
A FIÚK zenekar két tagja, Benya és Boti volt a vendégünk, akiket hallgatni MUSZÁJ, mi nagyon jól éreztük magunkat, de amennyire Bence halk volt, annyira volt ciki Vencel, szóval ez így tök király. A FIÚK legközelebb Június 3-án lép fel a Kobuciban
May 31, 2022
1 hr 4 min

Bazskáról sok dolgot lehetne írni, de az unalmas nincs közöttük. Nem is szerettünk volna csak kosaras sztorikról mesélni, így eljutottunk olyan helyekre, ahol még Bence is levetkőzte a szorongását :D
Apr 29, 2022
1 hr 6 min

Kristoaf hozott gitárt is, dumáltunk utcazenéről, és az egyik legszerethetőbb ember, aki valaha járt nálunk. <3
Apr 16, 2022
1 hr

Van végre szponzorunk is, Young Majréval életünk Hübriseit ittuk, ő pedig annyit dumált, mint talán egy vendégünk sem!
Mar 18, 2022
1 hr 3 min

Pál Tamás az egyik legkirályabb szinkronszínész, a kedvenc narrátorunk, és az egyik legkedvencebb vendégünk is volt! Minden, ami szinkronszínészet, útkeresés, és a deoduóból egy óriási adag
Feb 24, 2022
1 hr 9 min

Buzás Bence nemhogy elfogadta a meghívásunkat, de az egyik legkedvencebb vendégünk is volt! Óriási buli, élet, parafrázis, szeretetláng, és persze a szokásos smalltalk feeling.
Feb 14, 2022
1 hr 5 min

A két dinamit egyszerre robban, ez pedig egy karácsonyi adást jelent. csupa szuper dolog, meg mi. Kajak
Dec 24, 2021
1 hr 14 min

A deó duó még mindig hiányos, de Bíró Dominik sokkal szebb ember, mint Kende. Minden kiderül évadunk negyedik részéből!
Dec 11, 2021
1 hr 3 min

A deoduó másik tagja sérült, így egy híresneves dj, Danny Better állt a segítségünkre, akivel megvitattuk az élet legnehezebb pillanatait is: ezek pedig az első, vagy sokadik komoly bulik.
Nov 23, 2021
53 min

Az új részben a Minner.hu stúdiójának hála újra támad a deo-duo. Mi az, hogy támad, új koncepció, 3 az egyben részek, mint a Nescafé. Már csak te hiányzol, gyere, hallgass minket!
Nov 9, 2021
59 min
Load more
